משרד עו"ד ליישוב סכסוך וגירושין | רענן גל

הגישו נגדך בקשה ליישוב סכסוך?

הגשת בקשה ליישוב סכסוך ע"י מי מהצדדים מכניסה אתכם באופן רשמי להליך גירושין – הצד השני כבר מצויד בעו"ד וזהו זמן קריטי בו עליכם להתייעץ עם עו"ד מטעמכם.

עורך הדין רענן גל בעל 22 שנות ניסיון ובעל מומחיות רבה בהליכי יישוב סכסוך וגירושין ויודע כיצד להטות את כף המאזניים לטובתך, גם אם הצד השני נמצא "כביכול" ביתרון כעת

משרד עו"ד ליישוב סכסוך וגירושין | רענן גל

הגישו נגדך בקשה ליישוב סכסוך?

הגשת בקשה ליישוב סכסוך ע"י מי מהצדדים מכניסה אתכם באופן רשמי להליך גירושין – זהו זמן קריטי בו עליכם להתייעץ עם עו"ד באופן מיידי כדי שיתכנן עבורכם אסטרטגיה משפטית מיידית וידריך אתכם כיצד לפעול כעת כדי להימנע מהשלכות כלכליות ונפשיות הרות גורל להמשך החיים שלכם.

עורך הדין רענן גל בעל 22 שנות ניסיון ובעל מומחיות רבה בהליכי גירושין, ובזיהוי נקודות החולשה של הצד השני. אנו ננהל את ההליך כך שגם אם הצד השני יגיע להסכם – הוא יגיע אליה מתוך חולשה.

לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית לתכנון האסטרטגיה המשפטית ללא עלות – השאירו פרטים כאן:

[leadercf7 campid="9400"]

הדרך הנכונה ביותר – כדי להשיג את המטרות הטובות ביותר – בזמן הקצר ביותר

"להתגרש מתוך עוצמה, לא מתוך חולשה."

תחום הגירושין נחשב לתחום מורכב בשל הצורך בידע מקצועי רב, ולבחירה בעו"ד גירושין השלכות נפשיות, כלכליות ומשפחתיות כבדות משקל.

משרדנו ניהל מאות תיקי גירושין, החל מעריכת הסכם גירושין פשוט ועד סכסוכי גירושין מורכבים שכללו ניהול תביעה במס' זירות במקביל. הניסיון והמקצועיות של משרדנו מאפשרים לנו לאתר במהירות את נקודות התורפה של הצד השני וללחוץ על הכפתורים הנכונים בזמן הנכון כדי להשיג עבורכם את התוצאות האופטימליות עבורכם.

יתרונות המשרד:

לא תשלמו סתם

פגישת ייעוץ ללא עלות - אנו עובדים בשבילך.

ללא פשרות

מול עינינו עומדת מטרה אחת והיא נצחונך.

ניסיון

ניהול של מאות תיקי גירושין מאז 2001.

שקיפות

שיתוף מלא בניהול התיק.

זמינות

בכל זמן ובכל שעה - 24/7.

אודות המשרד

בתור משרד ותיק בעל 21 שנות ניסיון, אני מאמין שמטרתו של כל משרד עורך דין גדול הינה לפעול לטובת הלקוח בצורה הנכונה והמקצועית ביותר עבורו באמצעות זמינות גבוהה, שקיפות מלאה ומתן יחס מיוחד לכל תיק ותיק. 

משרדנו ניהל מאות תיקים הקשורים בענייני משפחה וגירושין, לרבות נושאי חלוקת רכוש, פירוק שיתוף, מזונות, זמני שהות ושלל תביעות הנלוות להליך הגירושין. מומחיותנו בתביעות הקשורות להליך הגירושין, בשילוב עם הגישה הפרקטית והבלתי מתפשרת, הקנו לנו מוניטין של משרד עו"ד גירושין מוביל בתחום אשר יודע כיצד להשיג עבור לקוחותיו את התוצאות האופטימליות.

אני מחויב להעניק יחס אישי לכל לקוח ולהתאים את האסטרטגיה המשפטית שלו בהתאם לצרכיו ולמטרותיו האישיות. אני מבין את העלות הרגשית והכלכלית שגירושין יכולים לגבות מיחידים ומשפחות ופועל ללא לאות כדי לעזור ללקוחותיי להשיג את התוצאות האפשריות הטובות ביותר.

למשרדנו רקורד מוכח של הצלחה בהשגת תוצאות חיוביות עבור לקוחותינו. אנו מקפידים להתעדכן בפסיקה ובהתפתחויות האחרונות בדיני משפחה.

היכולת הייחודית של המשרד היא להתאים פתרון משפטי מדויק ופרקטי באמצעות הניסיון הרוחבי שיש לנו והיכולת לזהות בשלב מוקדם את נקודות התורפה של הצד השני כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו.  ניסיון המשרד מבטיח כי הלקוח יוכל למצות עד תום את הליך הגירושין בצורה היעילה ביותר תוך הגנה על האינטרסים שלו והקפדה על דיסקרטיות מלאה.

עו"ד רענן גל: "אני רוצה להגיע למה שנמצא בחלק האחורי של המוח של האדם"

TheMarker

לקוחות ממליצים:

עדיין מתלבטים..

אני יודע שלבחור עו"ד זו משימה לא פשוטה - לכן, אני מזמין אתכם לקבוע איתי פגישת ייעוץ ללא עלות.

אם תתרשמו ותרצו להמשיך איתי הלאה - מצוין.
ואם לא - ניפרד כידידים ואאחל לכם בהצלחה בהמשך הדרך.

השאירו פרטים (אפשר גם באופן דיסקרטי) וציינו באיזו דרך תעדיפו שנחזור אליכם:

[leadercf7 campid="9400"]

צרו קשר:

כתובת המשרד: בר כוכבא 23, בני ברק (חניה ללקוחות המשרד)