משרד עו"ד לפינוי מושכר:

השוכר לא מוכן לפנות את הדירה ולא משלם לך את דמי השכירות?

בשיטת העבודה של משרדנו – 90% מהשוכרים מפנים את הדירה בלי צורך בהוצאה לפועל.

לפינוי השוכר במהירות האפשרית:

[leadercf7 campid="9400"]

משרד עו"ד לפינוי מושכר:

השוכר לא מוכן לפנות את הדירה ולא משלם לך את דמי השכירות?

בשיטת העבודה של משרדנו – 90% מהשוכרים מפנים את הדירה בלי צורך בהוצאה לפועל.

לפינוי השוכר במהירות האפשרית:

[leadercf7 campid="9400"]

"כעורך דין בעל יותר מ-20 שנות ניסיון בפינוי שוכרים בעייתיים, אני יודע לזהות במהרה את נקודות הלחץ על השוכרים על מנת לצמצם "מריחה" של התהליך ולגרום להם לפנות את הנכס במהירות האפשרית. "

יתרונות המשרד:

לא תשלמו סתם

פגישת הייעוץ היא ללא עלות - אנו עובדים בשבילכם.

ללא פשרות

מול עינינו עומדת מטרה אחת והיא נצחונכם.

ניסיון

ניהול מאות תביעות לפינוי שוכרים מאז 2001.

שקיפות

אתם תדעו בדיוק היכן התיק שלכם עומד בכל שלב.

זמינות

בכל זמן ובכל שעה - 24/7.

אודות המשרד

משרד בוטיק בעל 20 שנות ניסיון הפועל לטובת הלקוח בצורה הנכונה והמקצועית ביותר באמצעות זמינות גבוהה, שקיפות מלאה ומתן יחס מיוחד לכל תיק ותיק. 

היכולת הייחודית של המשרד היא להתאים פתרון משפטי מדויק ופרקטי באמצעות הניסיון הרוחבי שיש למשרד,  ניסיון המשרד שכולל 22 שנות פעילות, מבטיח כי הלקוח יוכל למצות עד תום את התהליך המשפטי בצורה היעילה ביותר תוך הגנה על האינטרסים שלו והקפדה על דיסקרטיות מלאה.

למטרת יישום החזון בצורה הטובה ביותר, מעסיק המשרד עורכי דין מקצועיים בכל תחומי המשפט לרבות : ליטיגציה, דיני המשפט המסחרי הכללי, דיני עבודה, דיני משפחה, דיני חברות, חשבון מוגבל בבנק, דיני הוצאה לפועל, פינוי שוכרים, תביעות דיבה, הפרת הסכם, פירוק שותפויות, תביעות כספיות מגוונות – ונעזר במומחים מתחומים שונים כדי להעניק ללקוח את השירות הטוב וזמין ביותר.

עו"ד רענן גל: "אני רוצה להגיע למה שנמצא בחלק האחורי של המוח של האדם"

TheMarker

לקוחות ממליצים:

עדיין מתלבטים..

אני יודע שלבחור עו"ד זו משימה לא פשוטה - לכן, אני מזמין אתכם לקבוע איתי פגישת ייעוץ ללא עלות.

אם תתרשמו ותרצו להמשיך איתי הלאה - מצוין.
ואם לא - ניפרד כידידים ואאחל לכם בהצלחה בהמשך הדרך.

שאלות נפוצות:

אומנם דייר מוגן הוא אדם שיש לו הגנה מלאה בפני החוק, וקשה מאוד להגיע למצב בו מפנים אותו, אך כאשר הדייר עצמו מפר את תנאי השכירות אתם חייבים לפנות לעזרתו של עורך דין פינוי דייר מוגן. ישנם כמה סוגים של מקרים בהם ניתן לפנות דייר מוגן:

  • תום תקופת השכירות – דייר מוגן אשר מסרב להתפנות מבית המגורים שלו לאחר תום תקופת השכירות יהיה חשוף לתהליך פינוי.
  • דייר אשר לא גר ברצף לאורך כל תקופת השכירות ואחריה בנכס. זו דרישה בסיסית של דמי מפתח ואם הדייר עוזב את בית המגורים הוא לא זכאי יותר ליהנות מתנאי המפתח הקיימים.
  • דייר ממשיך (בן או קרוב משפחה מדרגה ראשונה של דייר מוגן) אשר אינו עומד בתנאי השכירות שנקבעו אל מול הדייר המקורי והלכה למעשה מפר הוא מפר את ההסכם החוזי.

עם הפנייה הראשונית לשירותיו של עורך דין פינוי דייר סרבן, אתם תתבקשו להציג בפירוט את כל השתלשלות העניינים אל מול הדייר, כולל התכתבויות או שיחות טלפון אשר יכולות להוות ראיה בבית המשפט לסרבנותו של הדייר שלכם. לאחר שהוצאתם מכתב התראה לדייר והוא סירב לענות לבקשתכם, אתם יכולים לעבור לשלב הבא ולפנות לבית המשפט . וזאת, על מנת להגיש תביעה אישית כנגד הדייר ולהתחיל בתהליכי פינוי בעזרת כל הכלים העומדים לרשותכם מבחינה חוקית. במהלך המשפט, תתבקשו להציג ראיות ולהוכיח את הטענות שלכם בצורה ברורה מאוד על מנת לקבל אישור מבית המשפט לפנות את הדייר. כאשר מתקבלת ההחלטה להוציא צו פינוי אתם יכולים לקחת את הצו או להעביר אותו להוצאה לפועל – ושם הם כבר יעשו את כל המאמצים על מנת לפנות את הדירה או להחזיר לכם את הרכוש שלכם במהירות האפשרית. חשוב לזכור שמדובר בתהליך משפטי ולכן אתם לא יכולים לבצע אותו לבד. אתם חייבים לקבל סיוע משפטי של עורך דין אשר מכיר את רזי החוק ויכול לעזור לכם.

אין ספק כי ההפרה הבוטה ביותר של חוזה השכירות היא אי תשלום דמי השכירות תוך שהשוכר ממשיך לעשות שימוש בנכס ואינו מפנה אותו. כל עוד נמשך מצב עניינים כזה חובו של השוכר ממשיך לתפוח ובה בעת לא ניתן להשכיר את הנכס לאדם אחר. חשוב לדעת כי כיום ניתן לקבל צו פינוי כנגד שוכר המפר את תנאי חוזה השכירות בהליך מקוצר בן 60 יום לכל היותר.

טוב יעשה בעל בית המוצא עצמו נאלץ להתמודד עם שוכר שאינו משלם דמי שכירות ואינו מפנה את הנכס המושכר אם יפנה ללא דיחוי אל עורך דין המתמחה בדיני מקרקעין ואשר לו ניסיון מוכח בקבלת צו פינוי בהליך מקוצר.

חשוב לדעת כי ההליך המקוצר נועד לקבלת צו פינוי בלבד, דרישות נוספות ניתן להעמיד בהליך משפטי נפרד. בעל הבית אינו מוותר על זכותו לפעול לגבות כספים המגיעים לו מן השוכר שהפר את חוזה השכירות אולם הוא נידרש לעשות זאת בהליך נפרד.

תיקון לחוק ההוצאה לפועל מאפשר כיום לבצע פינוי בפועל בתוך 30 יום בלבד מרגע הפניה להוצאה לפועל לשם אכיפת פסק הדין המחייב את השוכר לפנות את הנכס.

למעשה, השוכר הסרבן יקבל התראה כי אם לא יפנה את הנכס בתוך 20 יום ממועד קבלת ההתראה ינקטו נגדו הליכי הוצאה לפועל אשר עשויים לכלול פריצה פיזית לנכס המושכר, עיקול מיטלטלין השייכים לשוכר ומצויים במקום והחלפת המנעול כך שלא יוכל לשוב ולהיכנס לנכס.

פעמים רבות די באזהרה זו מלשכת ההוצאה לפועל כדי להניע את השוכר לפנות את הנכס. אם בתום אותם 20 יום עדיין לא התפנה השוכר עומד לרשות המשכיר חלום הזדמנויות בן 14 יום לדאוג לביצוע בפועל על ידי שליחי לשכת ההוצאה לפועל.

מכיוון שלוקח כ-10 ימים להנפיק מסמך אזהרה לשוכר מאת לשכת ההוצאה לפועל הרי יוצא שבתום 30 יום מרגע הפנייה להוצאה לפועל ניתן יהיה לבצע פינוי בפועל.

לפינוי השוכר בהליך מהיר – השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם האפשרי:

[leadercf7 campid="9400"]

צרו קשר:

כתובת המשרד: בר כוכבא 23, בני ברק (חניה ללקוחות המשרד)